Telefon: 0 (224) 256-6660 | Fax: 0 (224) 256-6560 | e-mail: info@daksan.com.tr                                  

indir22
Daksan Ambalaj, 2011 yılında Bursa’da oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyetine başlamıştır. 3.000 m2’lik alana sahip ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesisimizde, oluklu mukavva kutu ve her türlü standart ve özel kesim koli ile baskılı-baskısız koli, dikişli koli üretimi ve satışı faaliyetlerini yürütmekteyiz.

hakk

 

Flexo baskı, ofset baskı, kesim, dikiş ve yapıştırma makine parkurumuzla depolama, nakliye ve paketleme gibi ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış, içerdiği ürünü koruyan ve optimum yer kaplayan yenilikçi ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Ayrıca, ürünlerinizi ihtiyacınıza özel, farklı baskı ve tasarım seçenekleriyle zenginleştirmekteyiz.

 
Üretimde toplam kalite ve müşteri memnuniyetini merkeze alan bir bakış açısıyla geliştirdiğimiz uygulamalarla her geçen gün müşteri portföyümüzü ve ürün segmentimizi genişletmekteyiz.

Daksan Ambalaj olarak makine parkurumuzu genişletmeye dönük devam eden teknoloji yatırımlarımızla ve yetişmiş insan gücümüzle; en kaliteli ürünü ve hizmeti, en hızlı şekilde tedarik ederek sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı hedeflemekte ve bu hedefe uygun kararlılık ve istikrarla yolumuzda ilerlemekteyiz.