Telefon: 0 (224) 256-6660 | Fax: 0 (224) 256-6560 | e-mail: info@daksan.com.tr                                  

LİDER ŞİRKET KONUMU
sirket

Üretim kapasitemizi gelişen teknoloji ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda artırmaya devam ederek sektörün lider oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz.

İNSAN KAYNAĞINA YATIRIM
ikinci

Ürün ve hizmet kalitesini çalışanların kalitesi doğrudan belirlediğinden, en doğru ve yetişmiş insan gücünü istihdam ederek; çalışanlarımızın sürekli gelişime imkân sağlamak, takım ruhu ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratarak verimliliklerini artırmak hedefimizdir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
musteri

Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkarak satış sonrasında da müşterilerimizin beklenti ve şikâyetlerini dikkate alarak süreçlerimizde gerekli iyileştirmeleri yapmaktayız.

KALİTE ODAKLI ÜRETİM
kalkiteodak

Evrensel kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunarak; ülkemiz, müşterilerimiz ve sektörümüz için kalite, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik denince akla gelen ilk şirket olmayı hedefliyoruz.

MAKSİMUM İŞ GÜVENLİĞİ
isguven

Çalışanlarımızın iş güvenliği birinci önceliğimiz olup üretim, sevkiyat ve satışa kadar olan tüm süreçlerimizin güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için riskleri önceden değerlendirerek gerekli tüm önlemleri alıp eğitimleri vermekteyiz.

ÇEVRE DUYARLILIĞI
isguvenkartnÇevreye uyumu en yüksek ambalaj ürünü olması dolayısıyla oluklu mukavvanın kullanım alanlarını genişletmek başta ülkemiz ve dünyamız için başlıca sorumluluğumuzdur.